Time Table SnowFest Festival 2016

Time Table SnowFest Festival 2016

TimeTable SFF2016

Oficjalne otwarcie festiwalu ma miejsce w piątek o godzinie 16:00. Wcześniej jednak, będzie można wejść do strefy Heinz Food Market i skorzystać z oferty foodtrucków jeszcze przed festiwalem.

Zapraszamy do strefy bezpłatnej, w której na sccenie T-Mobile Stage zobaczyć będzie można występy Cleo i Too Many T’s w piatek, a w sobotnie popołudnie zespołu Future Folk oraz polskiego bandu Fair weather Friends.

Występy największych gwiazd festiwalu zobaczyć będzie można już w strefie płatnej (wejście z karnetem DAY). Wystąpi legenda Hip Hopu, przybywający prosto z Nowego Jorku Raekwon, gwiazdy brytyjskiej sceny muzycznej – Roots Manuva oraz Chase&Status, a także gwiazdy naszej rodzimej sceny – O.S.T.R., JWP/BC i Łąki Łan.

Zawody BIG AIR / SLOPE STYLE zobaczyć będzie można także w strefie płatnej (karnet DAY). Zobacz jak radzą sobie riderzy z Polski i zagranicy.

Jeśli posiadasz karnet typu DAY&NIGHT, masz wejście na oficjalne imprezy AfterParty. Do wyboru są dwie: 1/ w pawilonach skoczni wystąpią niezawodni Andy C, Mike Skinner oraz czołówka polskich DJ’ów, 2/ w klubie Dworzec Tatrzański wystąpi Purple Disco Machine, Barry Ashwort i mieszanka najlepszych polskich DJ’ów.

Tags: