SnowFest Festival 2017

SFF2017

SnowFest Festival 2017

Dokładnie za 3 miesiące odbędzie się IV edycja SnowFest Festival. Zmieniamy lokalizację i przenosimy się do Szczyrku, prawdopodobnie najfajniejszego kurortu zimowego w Polsce.

Ogłoszenie SFF2017

Na Skoczni Skalite staną w szranki topowe reprezentacje snowboardzistów i freeskierów, aby walczyć w pierwszych drużynowych mistrzostwach Europy Air Strike. Na scenie Amfitetaru i na T-Mobile Electronic Beats Stage usłyszycie najwyższej klasy miedzynarodowych wykonawców, a na stokach narciarskich czeka Was Snow Party.

Czwartą edycję SnowFest Festival przenieśliśmy do Szczyrku – najprężniej rozwijającego się kurortu górskiego w Polsce. Całkowicie zrewolucjonizowaliśmy formułe zawodów. Na szczycie skoczni Skalite staną drużyny narodowe, składające się z trzech zawodników. Sportowcy wystartują ramię w ramię z trzech najazdów, aby spotkać się na potężnym obiekcie śnieżnym, gdzie zmierzą się równolegle z trzema przeszkodami – potężną skocznią Big Air, brawurową kompozycją Raili oraz pięciometrowym Quarter Pipem.

[rs_gallery column=”3″ images=”3425,3424,3423″]
[rs_gallery images=”3433″]

Poza pierwszymi drużynowymi mistrzostwami Europy – Air Strike – czekają Was także indywidualne zawody Big Air.
Pierwsza pula biletów “DAY & NIGHT”* trafiła już do sprzedaży. Bilety “DAY & NIGHT” dostępne są w promocyjnej cenie 100 zł tylko do końca listopada. Bilety “DAY & NIGHT” z grudniowo-styczniowej puli kosztować będą 140 zł, a od 1 lutego kupicie je w cenie 180 zł. Ilość biletów “DAY & NIGHT” jest ograniczona!

[rs_buttons btn_size=”btn-medium” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fbit.ly%2F2fhofcn|title:Kup%20karnet|target:%20_blank|” btn_text=”Kup karnet” background_color=”#52b2db” text_color=”#000000″]

Tags: