Grubson na scenie, odwołany występ Wiley.

GRUBSON

Wygląda na to, że nie będzie nam dane sprowadzić Wiley’a do Polski.. Ubolewamy, ale z przyczyn od nas niezależnych, Wiley nie wystąpi na SnowFest Festival 2018, a ta przykra informacja dotarła do nas w dniu występu..

W zastępstwie wystąpi utalentowany, znany i uwielbiany Grubson, którego i tak zamierzaliśmy zaprosić w przyszłej edycji (choć z pewnością w mniej nietypowych okolicznościach). Grubson NIE ZAWODZI ani nas, ani swoich fanów, dlatego w trybie ekspresowym zgodził się dać z siebie wszystko na scenie SnowFest Festival. Grubson, wspaniale będzie Cię widzieć na u nas, hej!

GRUBSON

W związku z zaistniałą sytuacją, masz, rzecz jasna, prawo do zwrotu zakupionego, NIEWYKORZYSTANEGO karnetu w cenie, po której został kupiony (nie dotyczy zaproszeń). Jeśli zdecydujesz się na ten krok, możesz to zrobić tą samą drogą, jaką karnet został zakupiony. Zła wiadomość jest taka, że musisz to zrobić przed imprezą, a więc czasu jest niewiele. Liczymy jednak, że zostaniecie z nami.
Więcej szczegółów na stronie naszego operatora biletowego Ticketmaster Polska, (paragraf 9) → https://www.ticketmaster.pl/help/terms.html?language=pl-pl&tm_link=tm_i_11

P.S. Aby uciąć wszelkie spekulacje, jako organizator SnowFest Festival spełniliśmy wszystkie warunki kontraktu z brytyjskim artystą (w szczególności opłaciliśmy jego występ w 100% w terminie), a w dniu wczorajszym otrzymaliśmy potwierdzenie jego przybycia..

Tags: