nowi artyści / zamykamy line-up

Już niedługo SnowFest Festival 2020 powered by Tauron po raz 7. udowodni, że impreza do rana pod gołym niebem to nie tylko domena ciepłych, letnich miesięcy. Najgorętsze wydarzenie trwającego sezonu zimowego zgodnie z tradycją odbędzie się w beskidzkim Szczyrku 28 i 29 lutego.

plakat_SFF2020

Do programu dołączyli rezydenci festiwalu – znani z rewelacyjnej selekcji kawałków Last Robots, a także ROS, któremu podczas występu towarzyszyć będzie MC Conrad. Wiemy też doskonale, że nie na samej muzyce polega topowy występ, dlatego o niezapomnianą oprawę wizualną koncertów zadbają znani VJe – Visualism, którzy na koncie mają współpracę m.in. z Massive Attack, Roni Size & Reprazent oraz The Herbalizer.

Mimo to, że wymieniona powyżej ekipa już teraz mogłaby zapewnić niepowtarzalne wrażenia nawet największym sceptykom, do ich grona dołączą dodatkowo finaliści konkursu Burn Residency– Seb Skalski, Truant, Sincz i Raidho – którzy do Szczyrku przyjadą bogatsi o gorące doświadczenia zdobyte w klubach na Ibizie. Możecie być pewni, że Burn Stage wypełnią najlepsze dźwięki, do których wstyd nie potupać. Na palących też czekają dobre wiadomości – w ramach specjalnie przygotowanej dla nich Let’s Music Stage nie zabraknie idealnego doboru kawałków, perfekcyjnie wymierzonych przejść i nieskończonej energii. Za gwarancję niech posłuży lista artystów, którzy wystąpią na tej scenie – Rakieta z wokalnym udziałem Noviki, DJ Noz, który m.in. rozgrzewał do czerwoności publiczność przed koncertem Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym, Biernaski, Spox, Pluszowy, a także Staszek Selektah. A dla tych, którym po nocach nie pozwala zmrużyć oka rozbudzająca się dusza łowcy, miłą niespodzianką będzie Scena Łowcy, gdzie wystąpią zwycięzcy plebiscytu “Łowcy Roku” – Lua Preta i Ńemy oraz związani z kultowym projektem DJe – Spisek Jednego, BC, DNTRT, Deyna, Brainwashi Punchline.

Źródło: https://youtu.be/wcE45edBlaU

Decyzji o wyjeździe lepiej nie odkładać, bo w sprzedaży pozostała ostatnia pula biletów, a wszystkie dotychczasowe wyprzedały się przed czasem.

BILETY: https://going.pl/snowfest2020

[rs_tilt_image image=”6774″]

Tags: