SnowFest Games 2020

games

SnowFest Powered by Tauron nie byłby SnowFestem, gdyby zabrakło na nim zawodów freestylowych dla szukających wrażeń narciarzy i snowboardzistów.

Tym razem skocznia narciarska Skalite nabierze miejskiego charakteru i pozwoli zawodnikom zaprezentować wszystkie triki, które dotychczas trzymali w swoim arsenale na specjalne okazje. Nie zabraknie poręczy ułożonych między schodami a także śnieżnych przeszkód i hop. Ja co roku dwa dni zmagań na skoczni, gdzie w piątek w akcji zobaczycie najlepszych snowboardzistów, a w sobotę swój freestyle pokażą najlepsi narciarze. Set up jest zorientowany głównie na tzw. jibbing, a zawodnik będzie musiał wykonać triki w trzech kolejnych sekcjach.

skocznia

Zawody w obu dyscyplinach, podzielone będą na dwie rundy, a każda rozegrana zostanie w formie luźnego jam’u, z wynikami na bieżąco prezentowanymi na telebimie. Oprócz najwyżej punktowanych przejazdów, można będzie zgarnąć również nagrodę za najlepszy trick, a pula nagród sięga 7.000 PLN + nagrody rzeczowe.

nagrody

Za projekt oraz budowę toru odpowiada Vodasodova, rodzima firma która na swoim koncie ma realizacje snowparkow i skoczni na całym świecie, w tym najbardziej prestiżowe X-Games w Oslo, Air + Style w Innsbrucku, Pekinie a nawet Los Angeles.

Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie https://snowfest.pl/pl/snowfest-games/

Tags: