Pierwsze ogłoszenie SnowFest Festival 2021

BN

Ujawniamy pierwszych artystów, którzy wystąpią na SnowFest Festival 2021!

Przed nami 8. edycja SnowFest Festival, największego wydarzenia kulturalnego w samym środku zimy. To kolejny raz, kiedy będzie można się przekonać, że fani zimowych sportów, aktywnego wypoczynku oraz muzyki mają się bardzo dobrze, zaś perła Beskidu Śląskiego – Szczyrk urasta do miana najważniejszego ośrodka zimowych sportów. Miasto może pochwalić się nowoczesnymi oraz świetnie przygotowanymi trasami zjazdowymi a organizatorzy zapewniają, że nadchodząca edycja SnowFest przygotowana zostanie według obowiązujących obostrzeń i zapewnią komfort zabawy w bezpiecznych warunkach.

Boyz Noize

W 2021, 5 i 6 marca Szczyrk wypełni się starannie wyselekcjonowaną muzyką. Pojawią się tu między innymi: niemiecka legenda elektronicznej sceny, która miała ogromny wpływ na gusta milionów słuchaczy – Boys Noize. Na jego koncie jest współpraca z takimi tuzami jak Snoop Dogg, ASAP Rocky, Daft Punk, Depeche Mode, Tiga, Justice czy Bloc Party. Razem ze Skrillexem tworzy duet Dog Blood, a jego unikatowy styl oraz łatwość w żonglowaniu gatunkami sprawi, że występ na długo zapisze się na kartach SnowFest. Kolejnym artystą, reprezentującym elektroniczny nurt jest brytyjski DJ i producent z nieocenionym wkładem w rozwój sceny DnB – Culture Shock.

PRO8L3M

Nie mogłoby także zabraknąć reprezentantów sceny hip-hopowej, która jest bardzo ważnym fundamentem festiwalu, a mianowicie PRO8L3M. Zespół pojawi się na głównej scenie festiwalu zaledwie tydzień po premierze najnowszego albumu „Block Party Mixtape”, który już teraz rozpala wyobraźnię wszystkich fanów tego składu. Trudno sobie wyobrazić SnowFest bez udziału Łąki Łan. Grupa wystąpi na festiwalu po raz szósty i można uznać, że na stałe wrosła w rolę gospodarza, który zadba o gorącą atmosferę w Szczyrku.

SnowFest Festival to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku. W przerwach od jazdy, oglądania skoków czy koncertowania, będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Do Szczyrku zjadą się najlepsi food-truckowi wystawcy i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień.

Laki Lan

Do wydarzenia pozostały 4 miesiące, jest więc czas na zaplanowanie przyjazdu i odwiedzenie zimowej stolicy Polski. Najlepiej już dzisiaj rozglądać się za noclegami, wolne pokoje i kwatery szybko się zapełniają.

Z racji obowiązujących ograniczeń pule biletowe na przyszłoroczną edycję są mniejsze w stosunku do poprzednich odsłon. Pierwsza z nich (Early Bird) została wyprzedana przed czasem, a obecnie można zakupić dwudniowe karnety w atrakcyjnej cenie (Early Regular) za jedyne 180 zł.

Źródło: https://www.youtube.com/c/SnowFestPl

Jeśli jakimś cudem przeoczyliście informacje o nowo otwartym sklepie SnowShop On-line, to warto odwiedzić stronę www.snowfest.pl/sklep gdzie znajdziecie kultowe, festiwalowe czapki oraz ciepłe skarpety, które warto mieć zawsze przy sobie podczas zimowego sezonu.

Do zobaczenia, hej!

Tags: