SNOWFEST FESTIVAL 2022

IIogloszenie22

Przed nami 9. edycja SnowFest Festival, czyli największego wydarzenia sportowo-kulturalnego w samym środku zimy.

To kolejny raz, kiedy będzie można się przekonać, że fani zimowych sportów, aktywnego wypoczynku oraz muzyki mają się bardzo dobrze, zaś perła Beskidu Śląskiego – Szczyrk urasta do miana najważniejszego ośrodka zimowych sportów.

4 i 5 marca 2022 roku stolica polskiej zimy wypełni się po brzegi muzyką najwyższej próby od gwiazd światowej i polskiej sceny muzycznej. To jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych na terenie województwa Śląskiego, a także w tej części Europy, gdyż próżno szukać podobnego, zimowego konceptu festiwalowego.

Organizatorzy festiwalu odkrywają pierwsze karty nadchodzącej edycji i prezentują artystów, których usłyszymy podczas tego wydarzenia. Na festiwalu pojawią się między innymi: jedni z najpopularniejszych w Polsce reprezentantów sceny hip-hopowej, a mianowicie zespół PRO8L3M, który to właśnie występem w Szczyrku rozpocznie swoją trasę koncertową. Nie zabraknie także czołowych przedstawicieli z nieocenionym wkładem w rozwój sceny drum`n bass, doskonałych dj-ów i producentów, którzy mają olbrzymi wkład w rozwój tego gatunku – Metrik i Culture Shock.

PRO8L3M

METRIK

CULTURE SHOCK

Na festiwalu pojawią się też inne polskie akcenty w postaci: najpopularniejszego polskiego duetu elektronicznego – Catz’ n Dogz, czyli szefów wytwórni Pets Recordings oraz ulubieńców polskiej publiczności, a także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps. To dopiero początek ogłoszeń i kolejnych wykonawców poznamy jeszcze w tym roku.

CATZ' N DOGZ (REMIX)

ŁONA I WEBBER

SnowFest to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku. W przerwach od jazdy, oglądania skoków czy koncertowania, będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Do Szczyrku zjadą się najlepsi food-truckowi wystawcy i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień.

Do wydarzenia pozostały nieco ponad 4 miesiące, jest więc czas na zaplanowanie przyjazdu i odwiedzenie zimowej stolicy Polski. W sprzedaży znajduje się obecnie promocyjna pula dwudniowych karnetów Early Regular w cenie 250 zł. Warto zaopatrzyć się w bilety jak najszybciej i ze spokojem spoglądać na marcowy weekend w Szczyrku. Baza noclegowa w mieście także ma swoje ograniczenia, a kwatery i pokoje szybko znikają, więc nie należy tego zostawiać na ostatnią chwilę. Nie zapominajcie też o kultowych czapkach i skarpetach SnowFest, które warto mieć przy sobie podczas sezonu zimowego i można je zdobyć w sklepie on-line (www.snowfest.pl/snowshop)

Do zobaczenia, hej!

www.snowfest.pl

Tags: