SNOWFEST 2022 – DRUGIE OGŁOSZENIE

SFF2022_2An_Cover

Trzy miesiące dzielą nas od największego muzycznego święta w samym środku zimy,

czyli od 9. edycji jedynego i niepowtarzalnego festiwalu SnowFest Festival. Łączy on w sobie elementy muzyki, sztuk wizualnych, sportów zimowych, pysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery, którą rok w rok tworzą wszyscy przyjezdni do zimowej stolicy Polski – Szczyrku.

4 i 5 marca 2022 Szczyrk odwiedzą m.in. ogłoszeni do tej pory: najpopularniejszy hip-hopowy skład w Polsce – PRO8L3M, odnoszący międzynarodowe sukcesy polski duet elektroniczny – Catz’ n Dogz, ulubieńcy publiczności, a także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps. Nie zabraknie także czołowych przedstawicieli z nieocenionym wkładem w rozwój sceny drum`n bass, doskonałych dj-ów i producentów, którzy mają olbrzymi wkład w rozwój tego gatunku – Metrik i Culture Shock.

Do wyżej wymienionych nazwisk dołączają także: 2manydjs, czyli jedni z najbardziej szanowanych duetów w historii elektroniki oraz pionierzy współczesnego klubowego brzmienia, Third Son – wschodząca gwiazda i autor niezwykle ciepło przyjętego występu podczas CARBON Silesia Festival, nowa nadzieja polskiego hip-hopu – Miętha, nieformalni ambasadorowie festiwalu – Łąki Łan, a także pierwszy, polski producent drum’n’bass w katalogach najważniejszych wytwórni na świecie – Living Plastic.

2MANYDJS

THIRD SON

MIĘTHA

ŁĄKI ŁAN

LIVING PLASTIC

To jeszcze nie wszyscy wykonawcy, którzy pojawią się na SnowFest w Szczyrku. Kolejne ogłoszenie w styczniu ale już teraz warto zaopatrzyć się w bilety i ze spokojem spoglądać na marcowy weekend. Baza noclegowa w mieście także ma swoje ograniczenia, a kwatery i pokoje szybko znikają, więc nie należy tego zostawiać na ostatnią chwilę.

Bilety do nabycia w salonach Empik, w aplikacji Going. oraz na stronie www.snowfest.pl/bilety

Tags: