Dziękujemy

💥 To, co wydarzyło się w miniony weekend, podczas SnowFest Festival 2022, utrwaliło nas w przekonaniu, że dzisiaj jak nigdy potrzebne jest pozytywne działanie, a nasza misja dawania rozrywki oraz sportowych emocji na najwyższym poziomie trwać będzie wiecznie!

Dziękujemy, że tak tłumnie pojawiliście się w Szczyrku i przeżyliśmy te wyjątkowe chwile. Miniony weekend zrekompensował nam podwójnie rok przerwy, który został wymuszony z wiadomych względów, ale pomimo długiej rozłąki #snowfestfamily wróciło jeszcze bardziej stęsknione i silniejsze.

✌🏻 Olbrzymie podziękowania w pierwszej kolejności wędrują do wszystkich obecnych podczas festiwalu, ale także naszych partnerów bez których niemożliwa byłaby organizacja tak dużego przedsięwzięcia: Sponsorowi Głównemu TAURON Polska Energia, Partnerowi Głównemu Województwo Śląskie, Sponsorom Betclic, SportStyleStory.com, Carlsberg, Strefa Jelenia, Fundusz Górnośląski S.A., BisonGrassuje, Spritz Zone, Partnerom Miasto Szczyrk, Skrzyczne – ośrodek narciarski, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Szczyrk Mountain Resort, TW Plast a także Partnerowi Zawodów SnowFest Games – Porsche Centrum Katowice, jak również mediom obecnym na festiwalu, w tym Extreme Sports Channel Polska, K MAG, TVP Kultura, Czwórka, Trójka – Program 3 Polskiego Radia, T-Mobile Electronic Beats, Natemat.pl, ASZdziennik.pl, Move TV, muno.pl, Dziennik Zachodni, naszemiasto.pl.

💙 💛 Jak już wspominaliśmy, nie jesteśmy też ślepi i głusi na ostatnie wydarzenia, które nas wszystkich mocno poruszyły, dlatego też z dumą i radością całość dochodu z bramki (37 984 zł) przekazujemy na Fundacja GOPR oraz pomoc dla Ukrainy, która dzielnie walczy z rosyjskim agresorem.
👉🏻 To była wyjątkowa edycja z kilku względów: frekwencyjnym, wspaniałej atmosfery i pomocy finansowej, jaką uda się przetransferować dla naszych wschodnich braci i sióstr. Teraz dajcie nam chwile na ochłonięcie, a jeszcze w tym tygodniu poznacie termin kolejnej edycji SnowFest Festival, na której mamy nadzieję spotkamy się w tym samym składzie!
Dziękujemy!
Tags: