NESCAFÉ Music Igloo

NESCAFÉ Music Igloo

Na terenie tegorocznego SnowFest Festival’u znajdziecie NESCAFÉ Music Igloo, czyli scenę pełną energetycznych dźwięków.

Tak w piątek, jak i w sobotę, DJe zadbają o 3 podstawowe filary dobrej zabawy – muzykę, energię i dobre towarzystwo. W piątek zagra Rawski, Phunk’ill i K.Andy, z kolei w sobotę Eskimosi zgromadzeni w igloo będą mogli posłuchać Harpera, Waxvaxa oraz Rasta Sepomatika.

Na NESCAFÉ Music Igloo zagrają:

Rawski

Dj oraz dziennikarz muzyczny z wieloletnim stażem. Prowadzi swoją autorską audycję w Polskim Radio Czwórka. Członek popularnego kolektywu „Beats Friendly”, z którym nagrał kilka kompilacji muzycznych. Współzałożyciel zespołu PIONA.

WaxVax

Jeden z pionierów łamanej sceny w Polsce, obecny na niej nieprzerwanie od 1997 roku. Jako jeden z pierwszych polskich didżejów urozmaicił stylistykę jungle i drum’n’bass o mało wtedy znane, trudne brzmienia techstepu. ⅓ składu NeverAfter, krakowskiej ekipy popularyzującej wszelkiego rodzaju odmiany d&b, a także ½ duetu producenckiego CLS&Wax.

Harper

Człowiek – instytucja na polskiej scenie klubowej. DJ, dziennikarz, radiowiec, autor licznych kompilacji m.in. z muzyką klubową, elektroniczną, czy funkowo-soulową. Zawsze czujny muzycznie, zawsze w pogoni za nowymi, świeżymi brzmieniami i rytmami.

K.Andy

Od ponad dekady silnie działa na śląskiej scenie klubowej. Występował u boku czołówki artystów z Polski i zagranicy. Klimat muzyczny, który preferuje, to głęboki bas, seksowny wokal oraz przede wszystkim pozytywne brzmienia od funk aż po soul.

Phunk'ill

Rezydent klubu Sketch Nite w Warszawie. Jego 10 letnie doświadczenie wyniesione z parkietów rodzimych jak i zagranicznych pozwalają mu na płynne balansowanie pomiędzy gatunkami muzycznymi.

Rasta Sepomatic

Edukację muzyczną zaczął w `92 roku uczęszczając na pierwsze soundsystemowe imprezy w Lublinie. Od 2002 roku członek popularnego Love Sen-c Music Sound System. Uczestnik i animator wielu imprez w całym kraju.

Tags: