BeamUp Stage

BeamUp Stage

Po raz pierwszy w krótkiej historii SnowFest Festival postanowiliśmy ukryć jedną ze scen przed uczestnikami. BeamUp Stage, bo o tej scenie mowa, będzie dostępna jedynie dla osób, które znajdą wejście do tej strefy, lub dla tych, którzy dowiedzą się o tym od przyjaciół, którzy zdołali już tam wejść. Nikt z organizatorów, ani ekip współpracujących nie zdradzi gdzie owo wejście się znajduje.

Taka forma zabawy na światowych festiwalach jest już znana od dawna a nam i naszemu Sponsorowi – firmie BeamUp Payments S.A. bardzo przypadła do gustu. W końcu i nam, i twórcom marki BeamUp zależy na tym samym – na wyjątkowej więzi i interakcji wśród naszych uczestników.

BeamUp

Czym zatem jest BeamUp? Jest to aplikacja, dostępna na systemy iOS oraz Android, która posiada dwie, współgrające ze sobą funkcjonalności. Z jednej strony daje dostęp do fajnych ofert na spędzanie czasu z paczką przyjaciół (kino, koncerty, imprezy), z drugiej zaś strony umożliwia wspólne rozliczanie się i zrzutki, a wszystko to w zaledwie 10 sekund. Brzmi nieźle, prawda?

Na BeamUp Stage zagrają:

Flirtini

Od 6 lat Flirtini to niezmiennie dwie osoby: Jedynak (World Wide Warsaw) i Ment XXL (Rasmentalism) oraz grupa przyjaciół. Produkują, remixują, grają na festiwalach i scenach klubów w całej Polsce. Są wydawnictwem muzycznym znanym m.in. z kompilacji “Heartbreaks & Promises”, promującej współczesną muzykę miejską.

Rakieta

Rakieta to projekt muzyczno koleżeński z odrobiną nonszalancji. Podróż w nieznane z ekipą która od wielu lat wpływa na kształty i konstelacje polskiej muzyki klubowej. W jej skład wchodzą – Piotr „Kędzior“ Kędzerski, Igor „iRobot“ Fleiszer, Norbert „Bert“ Borzym, Maciek „Lex“ Kasprzyk oraz Jędrzej „Kovvalsky“ Kowalczyk.

BrainWash

BrainWash aktywny jest na scenie klubowej od 2006 roku. Jego styl muzyczny jest mieszanką nu-disco i house. Swobodnie czerpie z ww. gatunków to co najlepsze, tworząc tym samym oryginalny i jedyny w swoim rodzaju klimat muzyczny.
Obecnie jest ściśle związany z sopockim SOHO i Sfinksem700.

DJ Pro

DJ Pro to prawdziwy weteran na krajowej scenie klubowej. Autor niezliczonej ilości produkcji i remiksów, m.in. dla Sistars, Reni Jusis i Natalii Kukulskiej.

Występował u boku takich artystów, jak: Nick Warren, ATFC, czy Barry Ashworth.

Tags: