Pakiety wyjazdowe SnowFest Festival 2018

pakiety wyjazdowe

Nie masz pomysłu jak dotrzeć na SnowFest Festival 2018? Dołącz do ekipy Oficjalne wyjazdy na SnowFest Festival 2018, która ogarnie za Ciebie 2-dniowy karnet, transport, nocleg i ubezpieczenie. Pakiety wyjazdowe dostępne są z Częstochowy, Katowic, Łodzi, Opola, Warszawy i Wrocławia.

[rs_section_title title=”Oficjalne pakiety wyjazdowe SnowFest Festival 2018″]

ZAKWATEROWANIE

W ramach pakietu zakwaterowanie ma miejsce w 3 gwiazdkowym Hotelu na Błoniach w Bielsku-Białej, zaledwie 10 km od terenu festiwalu. Hotel usytuowany jest w spokojnej okolicy w Bielsku oferuje 2,3,4 osobowe komfortowe pokoje z łazienką, tv, wi-fi i minibarkiem. W cenie noclegu zapewnione jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.

TRANSPORT

Przejazdy z kilku największych miast Polski Centralnej oraz Południowo-Zachodniej komfortowymi autokarami. Na miejscu organizator pakietów wyjazdowych zapewnia transport z Hotelu na teren festiwalu oraz z powrotem. Dodatkową opcją będzie możliwość transportu na stoki narciarskie w ciągu dnia. Cały harmonogram dostępny będzie przed wyjazdem.

Przejazd autokarów na SnowFest Festival 2018 odbywa się na 2 trasach:

1 Trasa: Warszawa – Łódź – Częstochowa – Katowice – Szczyrk

2 Trasa: Wrocław – Opole – Katowice – Szczyrk

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie typu Standard jest w cenie wyjazdu i obejmuje podstawowy pakiet nie rozszerzony o amatorskie uprawianie sportów zimowych.

Ubezpieczenie Premium jest dodatkowo płatne obejmuje rozszerzony pakiet koszt 40 zł.

 

Częstochowa
Katowice
Łódź
Opole
Warszawa
Wrocław

OPCJONALNIE

SZKOLENIA SNOW/SKI

Podczas naszego wyjazdu będziecie mieli okazję skorzystać z opcji szkoleń snowboardowych lub narciarskich w asyście kadry doświadczonych instruktorów, dzięki której doszlifujecie technikę jazdy lub nauczycie się podstaw. Szkolenia są dodatkową płatną opcją – 1h szkolenia to koszt 70 zł, 2h 120 zł, 6h 300 zł, w przypadku grup min. 5 osobowych przewidziane są zniżki.

TESTY SPRZĘTU

Dodatkowo zabieramy ze sobą narty oraz deski testowe z najnowszych kolekcji. Informacje na temat testów podamy wkrótce.

WIĘCEJ INFORMACJI

email: info@gotticket.pl

gsm: +48 730 812 486

Tags: