Pakiety wyjazdowe SnowFest Festival 2019

Wyjazdy2019

Nie masz pomysłu jak dotrzeć na SnowFest Festival 2019? Dołącz do ekipy Oficjalne wyjazdy na SnowFest Festival 2019, która ogarnie za Ciebie 2-dniowy karnet, transport, nocleg i ubezpieczenie. Pakiety wyjazdowe dostępne są z Katowic, Łodzi, Warszawy i Wrocławia.

Wyjazdy2019
[rs_section_title title=”Oficjalne pakiety wyjazdowe SnowFest Festival 2019″]

Cena Pakietu Wyjazdowego 2019 obejmuje:
>> 2-dniowy karnet na festiwal,
>> przejazd,
>> zakwaterowanie,
>> ubezpieczenie.

Atrakcje/usługi płatne dodatkowo:
>> Szkolenia Snow/Ski,
>> Testy sprzętu,
>> Ubezpieczenie Premium,
>> Pakiet LUX (Upgrade).

Przejazd autokarów na SnowFest Festival 2019 odbywa się na 2 trasach:

1 Trasa: Warszawa – Łódź – Częstochowa – Katowice – Szczyrk

2 Trasa: Wrocław – Opole – Katowice – Szczyrk

PRZEJAZD

Przejazdy z kilku największych miast Polski Centralnej oraz Południowo-Zachodniej komfortowymi autokarami. Na miejscu organizator zapewnia transport z Hotelu na teren festiwalu oraz z powrotem. Dodatkową opcją będzie możliwość transportu na stoki narciarskie w ciągu dnia. Cały harmonogram opublikowany zostanie przez Organizatora na stronie http://www.gotticket.pl/ticket/snowfest2.php, przed wyjazdem.

ZAKWATEROWANIE

Informacje na temat zakwaterowania dostępne wkrótce na stronie Organizatora, http://www.gotticket.pl/ticket/snowfest2.php

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie typu Standard jest w cenie wyjazdu i obejmuje podstawowy pakiet nie rozszerzony o amatorskie uprawianie sportów zimowych.

Ubezpieczenie Premium jest dodatkowo płatne obejmuje rozszerzony pakiet koszt 40 zł.

OPCJONALNIE

SZKOLENIA SNOW/SKI

Podczas naszego wyjazdu będziecie mieli okazję skorzystać z opcji szkoleń snowboardowych lub narciarskich w asyście kadry doświadczonych instruktorów, dzięki której doszlifujecie technikę jazdy lub nauczycie się podstaw. Szkolenia są dodatkową płatną opcją – 1h szkolenia to koszt 70 zł, 2h 120 zł, 6h 300 zł, w przypadku grup min. 5 osobowych przewidziane są zniżki.

TESTY SPRZĘTU

Dodatkowo zabieramy ze sobą narty oraz deski testowe z najnowszych kolekcji. Informacje na temat testów dostępne wkrótce na stronie Organizatora, http://www.gotticket.pl/ticket/snowfest2.php

WIĘCEJ INFORMACJI

http://www.gotticket.pl/ticket/snowfest2.php

email: info@gotticket.pl

gsm: +48 730 812 486

Tags: