SZUSY WEEKENDOWE

Szusy-min

Atrakcje sportowo – muzyczne na Szczyrkowski Mountain Resort – oto nasza propozycja na Szusy Weekendowe. Co się za nią kryje?

Szusy-min

SZUSY WEEKENDOWE

GDZIE: Dolna stacja gondolowa, Szczyrk Mountain Resort

KIEDY: Sobota, 9.02.2019

START: 12:00

KONIEC: 15:00

Szczyrk Mountain Resport
czworka_kolor

Szusy Weekendowe to moc atrakcji zaplanowanych na sobotnie popołudnie. Wszystkie skupione są przy dolnej stacji kolei gondolowej, jednego z najnowocześniejszych stoków narciarskich w Polsce – Szczyrk Mountain Resort.

Oprócz szaleństwa na nartach i deskach (do którego zachęcamy, w szczególności z wykorzystaniem 20% zniżki na karnety), zaplanowaliśmy scenę DJ radiowej Czwórki, na której imprezę na świeżym, rześkim powietrzu poprowadzą Dje i prezenterzy tego radia, DJ Bert oraz Janek Kruczkowski, w raz z towarzyszącymi im gośćmi.

Oprócz sporej dawki muzycznych nowości, w strefie swoje umiejętności zaprezentuje Grupa Beskidzka GOPR, która zebranym uczestnikom pokaże postawy z udzielania pierwszej pomocy, w tym jak zwiększyć szanse na przeżycie lawiny. Do czego gorąco i całkiem serio zachęcamy.

Będzie tez gorąca, zimowa herbata, fotobudka, super-extra naklejki na Wasze deski i narty a także doświadczenia z alkogoglami – specjalnymi okularami, które trzeźwej osobie umożliwiają widzenie świata oczami człowieka z 1 promilem alkoholu we krwi. Daje do myślenia.

Tags: