SnowFest Festival 2020 – Drugie ogłoszenie

Yasiin Bey

Drugi rzut artystów, którzy wcielą się w role muzycznych przewodników po polskich górach i w dniach 28 – 29 lutego zagrają w Beskidach, to..

Yasiin Bey Aka Mos Def

Jeden z ojców chrzestnych dzisiejszego hiphopowego brzmienia, autor ikonicznego albumu „Black on Both Sides” – Yasiin Bey znany, jako Mos Def, który 20 lat po wydaniu swojego debiutanckiego albumu wystąpi na scenie Amfiteatru w Szczyrku.

Metrik & Dynamite MC

Nie może także zabraknąć brzmień stricte elektronicznych, które zawsze mają bardzo ważne miejsce w programie festiwalu SnowFest. Na pewno ukontentowani będą wszyscy miłośnicy brzmień spod znaku DnB, bo do Szczyrku przyjedzie Metrik, który razem z Dynamite MC dadzą występ, jakiego Polska dawno nie widziała.

Kamp!

I tak jak naszą filozofią jest stawianie na najważniejszych zagranicznych artystów tak samo sytuacja ma się z polskimi wykonawcami, stąd nie powinna nikogo dziwić obecność łódzkiego trio Kamp!

Łąki Łan

Zespół, który na festiwalu wystąpi piąty raz i zaprezentują nie tylko największe szlagiery z pierwszych albumów, ale także materiał z najnowszego albumu o wdzięcznym tytule „Raut”.

Zakwaterowanie

Warto przypomnieć wszystkich tym, którzy z jakiegoś powodu jeszcze nie zadbali o miejsca noclegowe w ostatni weekend lutego, że baza noclegowa Szczyrku ma swoje ograniczenia, zaś ilość chętnych z roku na rok jest co raz większa. W praktyce oznacza to tyle, że warto pomyśleć już o rezerwacji kwater czy mieszkań, ażeby mieć spokój i komfort przygotowań do największego sportowo-muzycznego święta, jakie odbywa się na terenie Polski w całym sezonie zimowym.

Poza kupnem biletów, które również rozchodzą się w bardzo szybki tempie (dwie pierwsze pule wyprzedane przed czasem), a także rezerwacją miejsc noclegowych informujemy, że na miejscu nie musisz martwić się o nic poza dobrymi warunkami atmosferycznymi, bo o resztę zadbają organizatorzy festiwalu oraz miejscy zarządcy ze Szczyrku, który z roku na rok udowadnia, że staje się najprężniej i najbardziej dynamicznie rozwijającym się zimowym kurortem w kraju nad Wisłą.

BILETY: https://going.pl/snowfest2020

Early Bird – 120 zł – wyprzedane!

Early Regular – 150 zł – wyprzedane!

Late Regular – 180 zł (od 1.11 do 30.11 lub do wyczerpania puli)

Last Xmas – 210 zł (od 1.12 do 31.12 lub do wyczerpania puli)

Last Call – 250 zł (od 1.01 do 28.02 lub do wyczerpania puli)

Tags: