SnowFest Festival 2020 – Pierwsze ogłoszenie

SIGMA-min

Po raz siódmy, SnowFest Festival, najlepsza zimowa impreza roku zagwarantuje swoim uczestnikom wrażenia, których długo nie zapomną: gorącą atmosferę, sporty ekstremalne i gwiazdy światowej muzyki.

Yasiin Bey

Kolejna odsłona SnowFest, czyli najgorętszego wydarzenia w samym środku zimy odbędzie się w zimowej stolicy Polski – Szczyrku, który rok w roku potwierdza tezę o tym, że jest to najprężniej rozwijający się kurort dla wszystkich miłośników sportów zimowych, a teraz także pasjonatów muzyki za sprawą mocarnego programu artystycznego, który stopniowo będziemy przed Wami odkrywać.

W dniach 28 i 29 lutego tradycyjnie na imponującym terenie Amfiteatru i Skoczni Skalite wystąpi śmietanka światowej sceny muzycznej – od drum’n’bassu po rap przez starannie wyselekcjonowaną muzykę elektroniczną, która króluje nie tylko w klubowych podziemiach, ale także, a może przede wszystkim we wszystkich najważniejszych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych na świecie. Unikalne połączenie pokazów sportowych, nieskrępowanej zabawy i starannie przygotowanego terenu festiwalu to przepis na fantastycznie spędzony czas w polskich górach.

SnowFest Festival – Po raz siódmy

To już siódma edycja festiwalu, który jak żaden inny w kraju nad Wisłą łączy ze sobą elementy zdrowej sportowej rywalizacji, efektownych pokazów narciarskich i snowboardowych, pysznego jedzenia, rozgrzewających napojów, a co za tym idzie także całonocnej zabawy do białego rana. Mnogość i różnorodność atrakcji, a także festiwalowego terenu sprawia, że spełnienie i po prostu wartościową rozrywkę znajdą tutaj wszyscy – również wszyscy Ci, którzy do najzimniejszej pory roku podchodzą niezwykle sceptycznie. Dodatkowo bogata oferta noclegowa, gastronomiczna, a także narciarska zimowej stolicy Polski – Szczyrku sprawia, że na miejscu nie musisz martwić się o nic poza dobrymi warunkami atmosferycznymi, bo o resztę zadbają organizatorzy festiwalu oraz miejscy zarządcy ze Szczyrku.

Zawody sportowe 2020

Uczestnicy festiwalu będą mogli także wziąć udział – jako czynny uczestnik – lub jako zaciekły obserwator w unikalnych i jedynych w swoim rodzaju zawodach freestyle’owych, podczas których publiczność – a także sami zawodnicy – przekonają się, że grawitacja nie istnieje, a kto potrafi podjąć ryzyko, tego czego wielka sława w narciarskiej i snowboardowej społeczności. Najlepsi riderzy w kraju powalczą nie tylko o wspaniałe nagrody, ale przede wszystkim uznanie publiczności, zgromadzonej na terenie skoczni Skalite.

Zlot foodtrucków

Natomiast to co wyróżnia festiwalową idee SnowFest to fakt, że oddajemy się nie tylko narciarskim czy snowboardowym szaleństwom, ale także kulinarnej konsumpcji za sprawą miasteczka food-trucków, które rok w rok dba o to, aby uczestnicy naszego wydarzenia mogli bawić się z pełnymi żołądkami. W tym roku również przez cały weekend będą karmić nas najlepsi wystawcy z całego kraju, którzy posiadają szeroką ofertę gastronomiczną – zarówno dla mięsożerców jak i wegan.

Lineup SnowFest Festival 2020

Do pełni festiwalowego szczęścia brakuje już nam tylko świetnej muzyki, która zagości w Szczyrku w dniach 28-29 lutego za sprawą występów m.in genialnego projektu, łączącego umiejętnie ambitną muzykę klubową z szeroko rozumianym popem – SIGMA. Autorzy takich hitów jak „Nobody To Love” czy najnowszego „Dilemma” przyjadą do Polski, dając upust swoim muzycznym fascynacjom.

Pojawi się także legendarny Shy FX, który poza wspólnymi występami z Chase And Status, Davidem Rodiganem i MC Rage jako „Rebel Sound” występuje na całym świecie, prezentując swój unikatowy miks takich gatunków jak root reagge, dubstep, house, R&B, d’n’b czy jungle. Dodatkowo autor ikonicznego „Orginal Nuttah” w Szczyrku pojawi się razem z MC, prezentując show, jakiego to miasto dawno nie widziało.

Miłośnicy elektronicznych brzmień powinni być także ukontentowani za sprawą pierwszego w Polsce występu Ejeca. Garry McCartney, bo pod takim pseudonimem kryje się ten irlandzki producent, to człowiek-instytucja na światowej scenie muzyki house i techno. Jego produkcje zdobią katalogi takich wytwórni jak Tusk Wax czu AUS Music, zaś on sam kontynuuje muzyczną drogę, która do gustu przypadnie wszystkim miłośnikom chociażby takiego projektu jak Bicep.

I tak jak on zaprezentuje DJ Set, tak na jednej ze ‚snowfestowych scen’ pojawi się holenderski zespół Kraak & Smaak – który w pełnym koncertowym składzie o bogatym, rozbudowanym instrumentarium zaprezentują ich nadchodzący materiał „Pleasure Center”, który ukazuje się już 18 października. Po legendarnej Coachella czy SXSW przyszedł czas na występ w zimowej stolicy Polski – Szczyrku.

Nie powinni być także zawiedzeni fani hiphopu – zwłaszcza tego polskiego – bo pierwszym z ogłoszonych artystów w programie festiwalu, który obraca się w tym muzcznym nurcie jest szef SB Mafija – Solar, który udowodni jak niezbędny jest dziś warsztat wokalny w czasach, gdy rapowa przestrzeń została opanowana przez popularny autotune.

BILETY: https://going.pl/snowfest2020

Early Bird – 120 zł – wyprzedana!

Early Regular – 150 zł (od 1.10 do 31.10 lub do wyczerpania puli)

Late Regular – 180 zł (od 1.11 do 30.11 lub do wyczerpania puli)

Last Xmas – 210 zł (od 1.12 do 31.12 lub do wyczerpania puli)

Last Call – 250 zł (od 1.01 do 28.02 lub do wyczerpania puli)

Tags: