SnowFest Festival rusza w trasę!

191214

SnowFest Festival 2020 rusza w trasę! Pierwszy przystanek 24.02.2020 r. w klubie Sfinks700 (Sopot)

Co powiecie na mały bifor przed SnowFest Festival 2020? Też nam się podoba ten pomysł i właśnie dlatego odwiedzimy kilka miast w ramach SnowFest On Tour. Pierwszy przystanek już 24.01 w Sopocie, w kultowym i jednym z najstarszych klubów w Polsce – Sfinks700.

Swój set zaprezentuje doskonały DJ i producent z Tokyo – MAKOTO. Pierwszy raz muzykę drum and bass usłyszał dzięki audycjom radiowym Gilesa Petersona w Kiss FM i BBC Radio 1. Szybko sam zaczął eksperymenty z tym gatunkiem tworząc własne kompozycje. Jego produkcje były na tak wysokim poziomie, że przykuły uwagę samego LTJ Bukema, który w roku 1999 włączył Makoto w szeregi artystów wydawanych przez jego kultową wytwórnie Good Looking Records. Obecnie związany jest z Hospital Records, dla której wydał w tym roku swój najnowszy album zatytułowany ‘Tomodachi Sessions’.

Oprócz Makoto na scenie głównej zagrają: Ros, Dia, Detoxic. Na drugiej sali w formule ‘all night long’ zaprezentuje się duet Last Robots, związany z festiwalem Snowfest od pierwszej edycji.

?? Bilety na to wydarzenie będą dostępne w klubie w cenie: 25 zł (do północy) oraz 35 zł (po północy)

Do zobaczenia, hej!

S.F.I.N.K.S. 700
Aleja Franciszka Mamuszki 1
81-718 Sopot

Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów

Źródło: https://youtu.be/xjAS2hE6_nw

[rs_tilt_image image=”6729″]

Tags: