SnowFest Festival – trzecie ogłoszenie

191218

Do grona wykonawców, którzy już pod koniec lutego wystąpią na SnowFest Festival 2020 dołącza jeden z czołowych przedstawicieli francuskiej muzyki elektronicznej – Vitalic, oraz reprezentant hip-hopu z najwyższej półki – Sokół.

VITALIC

Właściwie Pascal Arbez-Nicolas to jeden z pionierów tzw. “French touch”, czyli współczesnej francuskiej muzyki klubowej. Swoją twórczość określił kiedyś wdzięcznym mianem “metal disco”. Jego porywające, pełne rozmachu nagrania, będące miksturą motoryki techno, rockowej energii, syntezatorowego electro-futuryzmu oraz dyskotekowo-popowej przebojowości, bez wątpienia utorowały drogę takim artystom jak choćby Daft Punk czy Justice. Artysta ma na koncie 5 albumów (aktualnie pracuje nad nowym krążkiem) oraz takie klubowe hity jak “My Friend Dario”, “Fade Away”, czy “Poison Lips”. Vitalic słynie z niezwykle dynamicznych występów “live” i w takiej właśnie formule zagra w Szczyrku.

Źródło: https://youtu.be/xjAS2hE6_nw

SOKÓŁ.

Prawdziwa legenda i człowiek-instytucja polskiego hip-hopu. Założyciel słynnej wytwórni Prosto. Wybitny raper znany z takich ekip jak TPWC, ZIP Skład i WWO –ich nagraniato już krajowy hiphopowy kanon. Wydany po 20 latach działalności jego świetny solowy materiał pt. Wojtek Sokół” to jeden z najlepszych, najbardziej spektakularnych i najlepiej sprzedających się albumów A.D. 2019 w Polsce. Już tydzień po premierze osiągnął status platynowej płyty (30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy), a na półmetku roku był najlepiej sprzedającym się albumem nad Wisłą. Bez wątpienia Sokół jest dziś na szczycie. Do tego w życiowej formie, o czym sami przekonacie się podczas jego występu.

Źródło: https://youtu.be/xjAS2hE6_nw

To jeszcze nie wszystko, co przygotowalismy w ramach siódmej edycji festiwalu SnowFest. Oprócz ekscytujących zawodów sportowych oraz bogatej bazy gastronomicznej (zlot food-trucków), wciąż mamy w zanadrzu kilka niespodzianek i atrakcji (bądźcie czujni!).

Warto pospieszyć się z biletami, bo pierwsze trzy pule już się rozeszły. Aktualna i jednocześnie przedostatnia obowiązuje jedynie do końca grudnia (w optymistycznym wariancie).

BILETY: https://going.pl/snowfest2020

[rs_tilt_image image=”6692″]

Tags: