W sprzedaży ostatnia pula biletów

200106

Kolejna pula biletów na SnowFest Festival 2020 rozeszła się przed czasem i tym samym do sprzedaży trafiła już ostatnia, limitowana seria 2-dniowych karnetów “Last Call” w cenie 250 zł.

BILETY: https://going.pl/snowfest2020

Last Call – 250 zł (od 1.01 do 28.02 lub do wyczerpania puli)

 

Z oknem coraz chłodniej, temperatura i tętno jednak rośnie, bo nadciąga Siódma edycja festiwalu SnowFest – najgorętszego wydarzenia w samym środku zimy. Impreza odbędzie się na terenie przepięknego Amfiteatru oraz ultranowoczesnej Skoczni Skalite.

Po raz kolejny okaże się, że białe szaleństwo, zimowe aktywności oraz sportowa rywalizacja doskonale uzupełniają się i miksują z nowoczesną, wysoce energetyczną młodzieżowo-klubową muzyką najwyższej próby, wywołującą równie wielkie emocje i radość, jak szusowanie na stoku. Do tańca porwie czołówka najbardziej uznanych i rozchwytywanych artystów z Polski i zagranicy. Występy odbędą się na kilku festiwalowych scenach.

Dotychczasowy line-up festiwalu SnowFestu już teraz wygląda atrakcyjnie, dlatego warto raz jeszcze przypomnieć, kogo pod koniec lutego usłyszycie w Szczyrku, a będą to: Yasiin Bey aka Mos Def, Sigma, Vitalic, Shy FX, Metrik & Dynamite MC, Sokół, Łąki Łan, Ejeca, Solar, Kraak & Smaak, Kamp!

Kolejne ogłoszenie już niebawem, więc bądźcie czujni, hej!

Tags: