Drugie ogłoszenie SnowFest Festival 2021

Rudimental-hor

Trzy miesiące dzielą nas od 8. edycji festiwalu SnowFest. W dniach 5 i 6 marca 2021 Szczyrk odwiedzą m.in. ogłoszeni do tej pory: legendarny niemiecki DJ i producent Boys Noize, niezwykle uznany przedstawiciel gatunku D`nB spod znaku Culture Shock. Na tydzień po premierze albumu na scenie głównej festiwalu pojawi się najpopularniejszy hip-hopowy skład w Polsce – PRO8L3M i zespół, który jest nieformalnym ambasadorem „SnowFest-owej idei” – Łąki Łan.

Drugie Ogłoszenie SnowFest 2021

Do wyżej wymienionych nazwisk dołączają także: jeden z najbardziej uznanych, rozpoznawalnych i płodnych artystów na scenie drum & bass – Metrik.

METRIK_sq-min

Ten młody producent muzyczny i DJ szybko od nikomu nieznanego chłopaka stał się gwiazdą gatunku. Wystarczyła jedna produkcja „Your World”, która szturmem wdarła się na szczyty list przebojów. Reprezentant Hospital Records zdobył słowa uznania od takich marek jak: Pendulum, Bad Company czy założyciela Viper Recordings – Futurebound. W czerwcu ukazał się jego album “Ex Machina”, na którym znalazło się aż 13 utworów.

Źródło: https://www.youtube.com

Poza Metrikiem na festiwalu usłyszymy także – Rudimental.

RUDIMENTAL_sq-min

Ich siłą jest niezwykle umiejętne kreowanie klimatu kompozycji, zarówno tych bardziej stonowanych  i wpisujących w bardziej undergroundowy  d`n`b, jak i tych, które z miejsca staną się stałymi punktami w dj`skich setach prezentujących bardziej mainstreamowi oblicze tego gatunku. Wystarczy posłuchać “Waiting All Night” z udziałem Elli Eyre,  jednej z trzech gościnnie występujących na “Home” wokalistek, aby mieć pełen obraz tego czym jest i jeszcze długo będzie Rudimental.

Źródło: https://www.youtube.com

Na festiwalu pojawią się też polskie akcenty w postaci: najpopularniejszego polskiego duetu elektronicznego – Catz’ n Dogz, czyli szefów wytwórni Pets Recordings oraz ulubieńców polskiej publiczności.

CATZNDOGZ-sq-min

Na SnowFest Festival zaprosiliśmy także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy pojawią się w eskorcie zespołu The Pimps.

ŁONA_I_WEBBER-sq-min

Pierwsza i druga pula biletów na SnowFest Festival została wyprzedana przed czasem. Obecnie w sprzedaży dostępne są limitowane, 2-dniowe karnety (Last X-Mass) w cenie 210 złotych. Liczba biletów jest znacznie mniejsza, niż rok temu ze względu na panujące obostrzenia i reżim sanitarny, dlatego warto zaopatrzyć się w bilety jak najszybciej i ze spokojem spoglądać na marcowy weekend w Szczyrku.

Baza noclegowa w mieście także ma swoje ograniczenia, a kolejne kwatery i pokoje szybko znikają, więc nie należy tego zostawiać na ostatnią chwilę.

Nie zapominajcie o kultowych czapkach i skarpetach SnowFest, które dostępne są w naszym sklepie on-line (www.snowfest.pl/snowshop)

Tags: