Metrik najlepszym producentem

Metrik_cover

Metrik, jedna z gwiazd 8. edycji SnowFest Festival 2021 otrzymał nagrodę w konkursie organizowanym przez Drum & Bass Arena w kategorii ‘Best Producer’.

Wśród nominowanych znaleźli się również tacy artyści, jak: Alix Perez, Break, Calibre czy Muzz.

Tom Mundell, bo pod takim kryje się ten brytyjski artysta swoją karierę rozpoczął stosunkowo niedawno, wydając debiutancki EPke pt. „The Departure EP” nakładem Viper Recordings. Metrik jest jednym z najbardziej uznanych, rozpoznawalnych i płodnych artystów na scenie drum & bass. Ten młody producent muzyczny i DJ szybko od nikomu nieznanego chłopaka stał się gwiazdą gatunku. Wystarczyła jedna produkcja „Your World”, która szturmem wdarła się na szczyty list przebojów.

Źródło: https://www.youtube.com/c/hospitalrecords

Obecnie reprezentuje Hospital Records a w czasie swojej kariery zdobył słowa uznania od takich marek jak: Pendulum, Bad Company czy założyciela Viper Recordings – Futurebound. W czerwcu ukazał się jego najnowszy album “Ex Machina”, na którym znalazło się aż 13 utworów.

Oprócz tego wydał dziesiątki singli, a także może pochwalić się współpracą z takim tuzami jak: Kathy Brown, Reiji Lee, ENter Shikari, Elisabeth Troy, Sub Focus, Eric Prydz, DJ Fresh, John B, Gorgon City czy Camo & Krooked.

Tags: