SnowFest na kanapie

snowfest_online

SnowFest Festival Online Powered By Tauron

W tym roku fizyczne spotkanie w Szczyrku podczas największego święta muzyki i sportów zimowych z powodu pandemii jest niemożliwe. Nie wyobrażamy sobie jednak sytuacji, abyśmy pozostawili SnowFest-ową rodzine z pustymi rękoma, dlatego też z radością pragniemy ogłosić, iż SnowFest Festival Powered By Tauron 2021 odbędzie się, ale w formie online.

Każdorazowe spotkanie z Wami to dla nas ogromna radość oraz dodatkowa motywacja do dalszego działania na polu popularyzacji ambitnej muzyki oraz aktywności sportowych, które są jednym z fundamentów corocznych spotkań. Dlatego też w dniach 5 – 6 marca zapraszamy wszystkich przed ekrany komputerów, telefonów oraz innych urządzeń elektronicznych na spotkanie z muzyką, która wybrzmi prosto ze stolicy polskiej zimy – Szczyrku, będącego perłą Beskidu Śląskiego.

W tym miejscu zawsze zachęcaliśmy Was do planowania podróży oraz pobytu w Szczyrku, a dziś zachęcimy do zaplanowania sobie festiwalowego weekendu, aby podziwiać program, jaki przygotowaliśmy, począwszy od dwóch dni przepełnionych muzyką, a kończąc na akrobatycznych pokazach najlepszych zimowych sportowców w kraju. Warto podkreślić, że pomimo przeniesienia naszych działań do Internetu, program festiwalu zostaje zachowany bez zmian, co sprawia, że radość i spełnienie znajdą wszyscy – zarówno stali bywalcy festiwalu, jak i osoby, które nigdy dotychczas nie mieli styczności ze SnowFest’em.

Pierwszy dzień tegorocznej odsłony to SnowFest Flashback, czyli powrót do najwspanialszych momentów corocznych spotkań, dlatego też nie mogło zabraknąć miejsca na pamiętane i głośne występy z naszych archiwów. Poza tym na ekranach będziecie mogli podziwiać także najlepsze i najbardziej zmyślne triki, serwowane podczas sportowych zawodów SnowFest Games. 5 marca nie tylko obejrzycie muzykę i sport, ale także wywiady i interesujące rozmowy z artystami, sportowcami oraz dużo materiału od tzw. kuchni, gdzie będziecie mogli poznać festiwalowe kulisy.

Drugiego dnia SnowFest Festival Online Powered By Tauron oddamy wirtualną scenę naszych przyjaciołom oraz osobom, związanym z festiwalem od samego początku. W ramach SnowFest Sessions możecie spodziewać się niezwykle specjalnych występów: etnicznego Goorala, tanecznych Last Robots, śpiewającą Novike z Mr Lex, DJ NOZa, drum’n’bassowego pioniera Rosa a także Ginee-ego.

Każdy z tych występów zapadnie Wam w pamięci na bardzo długo i nie tylko ze względu na stylistyczną czy gatunkową różnorodność, ale również ze względu na unikatowe i zapierające dech w piersiach krajobrazy, gdyż każdy z występów odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji w Szczyrku. Tym samym poza wartością artystyczną dostarczymy Wam także estetycznych wrażeń za sprawą piękna Beskidu Śląskiego oraz wyjątkowości miasta Szczyrk.

facebook_logo
youtube_logo

Mocno zachęcamy do regularnego śledzenia naszych kanałów social media, a także strony internetowej, gdzie na bieżąco informujemy o nowych aktywnościach, wydarzeniach oraz dzielimy się samym dobrem, bo rodzina SnowFest zasługuje na wszystko, co najlepsze. Osobom, które zakupiły karnety na tegoroczną edycje przypominamy, że wszystkie zakupione karnety zachowują swoją ważność na nowy termin festiwalu: 4 i 5 marca 2022 roku. Bądźcie z nami teraz, bądźcie za rok, a także na każdej kolejnej edycji zimowego święta muzyki i sportu w Szczyrku!

Tags: