Nowa data SnowFest Festival

nowa data sff

Nie możemy spotkać się osobiście w Szczyrku w tym roku, ale głowa do góry, jest plan..

Kiedy latem zeszłego roku rozpoczęliśmy pracę nad SnowFest Festival 2021, głowy mieliśmy pełne nadziei. Obserwowaliśmy otaczający świat, który uczy się żyć z ograniczeniami, w reżimie sanitarnym i w duchu odpowiedzialności społecznej. Byliśmy gotowi podjąć to wyzwanie i uczynić tegoroczną edycję wyjątkową nie tylko ze względu na ograniczenia. Pragnęliśmy, żeby była wyjątkowa ponieważ tak jak Wy, tak i my chcieliśmy jak najszybciej wrócić do życia, jakie pamiętamy, uwielbiamy i za jakim tęsknimy.

Wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Z jednej strony to okropne poczucie nieprzewidywalności i sprzecznych informacji. Z drugiej zaś strony Wasze zaangażowanie i doping, którego potrzebowaliśmy oraz wsparcie, które otrzymaliśmy (hej, wyprzedaliśmy dwie pule karnetów, WOW !!). Dlatego zdecydowaliśmy, że włożymy w to jeszcze więcej wysiłku niż kiedykolwiek. Stworzyliśmy wyjątkowy line-up a w styczniu mieliśmy ogłosić kolejnych artystów. Wszystko realizowane było zgodnie z harmonogramem, pełna gotowość do poddania się wytycznym reżimu sanitarnego.

A jednak, czas oraz pogarszająca się sytuacja w Polsce i na świecie zweryfikowały nasze plany, wobec czego SnowFest Festival 2021 nie odbędzie się w formie, w jakiej zaplanowaliśmy. Nie możemy spotkać się osobiście w Szczyrku w tym roku, ale głowa do góry, plan jest następujący:

  1. Przekładamy tegoroczną edycję na termin 4-5 marca 2022 i pracujemy nad tym, aby wszyscy dotychczas ogłoszeni artyści wystąpili za rok.
  2. Gorąco zachęcamy do zatrzymania już zakupionego karnetu, ponieważ będzie on ważny dla edycji 2022 a sprzedaż biletów będziemy kontynuować od puli Late Regular [250 zł]. Ponadto, dla każdego z Was, kto zdecyduje się zatrzymać zakupiony karnet, będziemy mieli prezent do odbioru na festiwalu w 2022 r. Jeśli ktoś z Was zdecyduje się jednak na zwrot biletu, to w tym celu należy skontaktować się z bileterią, w ktorej został on zakupiony (Going / EMPiK)
  3. Skoro już tak daleko zaszliśmy, nie odpuszczamy – w czasie tegorocznej edycji, czyli w dniach 5-6 marca 2021, odbędzie się SnowFest Online, na który już dziś gorąco zapraszamy. Obiecujemy mnóstwo atrakcji, które pozwolą nam wszystkim przypomnieć i poczuć wyjątkowy klimat SnowFest’u. Obserwujcie nasze profile w mediach społecznościowych, żeby dowiedzieć się więcej na ten temat. Jeszcze raz, z całego serca dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie. To dzięki Wam SnowFest Festival przetrwa i powróci w przyszłym roku i wiemy, że będzie naprawdę wyjątkowy.

Bądźcie zdrowi i rozważni, do usłyszenia niebawem, peace & love, hej!

#snowfestfamily

zachowaj bilet
Tags: