SnowFest Festival 2019 – Pierwsze ogłoszenie

Pierwsze ogłoszenie 2019

Po raz szósty, SnowFest Festival, najlepsza zimowa impreza roku zagwarantuje swoim uczestnikom wrażenia, których długo nie zapomną: gorącą atmosferę, sporty ekstremalne i gwiazdy światowej muzyki.

Banner_1

Pogoda za oknem wciąż potrafi zaskoczyć letnim podmuchem, ale z planowaniem zimowych wypadów nigdy nie jest za wcześnie. Dlatego już dziś ogłaszamy pierwszych artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznym SnowFest. Na kilku scenach wystąpią reprezentanci hip-hopu, drum’n’bassu, house’u i electro.

Po raz trzeci w Szczyrku

Zwycięskiego składu podobno się nie zmienia, więc nikogo nie powinno dziwić, że SnowFest Festival po raz kolejny odbędzie się w Szczyrku. To najszybciej rozwijający się kurort zimowy w Polsce – od sezonu 2017/2018 dysponuje nową koleją gondolową i dwoma 6-osobowymi wyciągami krzesełkowymi, a na nadchodzący sezon szykuje kolejną 6-osobową kanapę. Dodaj do tego pozostałe wyciągi krzesełkowe, liczne orczyki czy darmowy skibus i masz kurort, w którym trudno na cokolwiek narzekać. A kolegom, którzy żyją w przekonaniu, że w Polsce nie da się porządnie poszusować, każ powtórzyć na głos, że Szczyrk szczyci się od pewnego czasu nieoficjalnym tytułem stolicy polskiego freeride’u.

Lineup SnowFest Festival 2019 – Pierwsze ogłoszenie

Ale czym byłby nawet najbardziej spektakularny przejazd w puchu, jeśli nie moglibyśmy o nim opowiedzieć przy dźwiękach topowych polskich i światowych artystów? Na tegoroczny SnowFest 8 i 9 lutego zaprosiliśmy Ghostface Killah – posiadacza jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w światowym hip-hopie, Drum’n’bassowego wymiatacza z Brighton ukrywającego się pod pseudonimem Friction, i duet Catz ‘n Dogz – polski house’owy towar eksportowy. Pojawi się też raper Jan-Rapowanie, który tak bardzo kocha czynność, którą się zajmuje, że zdecydował się umieścić ją w swojej ksywce, a także Calyx & Teebee i LX One, którzy serwują podczas swoich występów dubstepowo-drum’n’bassową petardę o gigantycznym zasięgu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie samą muzykę człowiek żyje, dlatego zadbaliśmy też o strefę z foodtruckami, która pomoże uzupełnić kalorie po wyczerpującym dniu na stoku i doda energii na wieczorne szaleństwa.

Zawody sportowe 2019

SnowFest przez 5 lat przyzwyczaił swoich gości do momentów powodujących niekontrolowane skoki adrenaliny – nie inaczej będzie i tym razem, bo za sprawą SnowFest Festival’u w Szczyrku odbędą się zawody freestylowe, podczas których najlepsi polscy i światowi riderzy powalczą o najwyższe laury i dozgonne uwielbienie publiczności. Szczegóły dotyczące formuły i zgłoszeń udostępnimy niebawem – jak na razie możemy jedynie zdradzić, że będzie o co walczyć.

Biorąc pod uwagę atmosferę wydarzenia, topowe gwiazdy muzyczne i zawody z udziałem wybitnych riderów, możemy zapewnić, że po raz kolejny doświadczycie tzw. paradoksu SnowFestu: niby środek zimy, a nikogo rozgrzewać nie trzeba.

Bilety: https://snowfest.pl/pl/bilety/

I pula – wyprzedana

II pula – wyprzedana

III pula – wyprzedana

IV pula – 180 zł (od 1.02 do 7.02 lub do wyczerpania puli)

[rs_section_title title=”CATZ’N DOGZ ZAPRASZAJĄ”]

Źródło: https://www.youtube.com/SnowFestPL

[rs_section_title title=”CALYX & TEEBEE ZAPRASZAJĄ”]

Źródło: https://www.youtube.com/SnowFestPL

Tags: