SnowFest Festival 2020 | Zapowiedź

SnowFest Festival 2020

Od siedmiu lat SnowFest Festival rozgrzewa tych, którzy nie zapadają w festiwalowy sen zimowy. To propozycja dla osób, które chcą się bawić i tańczyć bez względu na porę roku.

SnowFest Festival 2020

Kolejna odsłona SnowFest Festival, czyli nagorętszej imprezy nadchodzącego sezonu zimowego będzie miała miejsce w Szczyrku – prawdopodobnie najfajniejszym kurorcie zimowym w Polsce. SnowFest Festival to unikalne połączenie festiwalu muzycznego, spektakularnych zawodów sportowych oraz białego szaleństwa na najnowocześniejszych stokach w kraju.

Nadchodząca edycja odbędzie się 28 i 29 lutego 2020 roku, tradycyjnie już na terenie Amfiteatru i Skoczni Skalite. Podnóża beskidzkich gór wypełnią się głośnymi rozmowami pasjonatów zimowych sportów i dobrej zabawy, a także muzyką najwyżej próby, co znajduje potwierdzenie w ubiegłorocznych line-upach. Warto przypomnieć, że dotychczas na festiwalu wystąpili m.in.: Chase And Status, Raekwon, Andy C, Roots Manuva, Pendulum, Sub Focus, Ghostface Killah, Wilkinson, Booka Shade, Digitalism, Mike Skinner z The Streets, a także plejada polskich wykonowców.

W tym roku również program muzyczny będzie niezwykle zróżnicowany – od muzyki elektronicznej w jej różnych odmianach (m.in house, d’n’b) po hip-hop i szeroko pojętą alternatywę. Dla fanów sportów zimowych będą czekały doskonale przygotowane trasy na stokach narciarskich. Smakosze, krytycy kulinarni i wszyscy, którzy wpadną w sidła “gastro fazy”, będą pod opieką najlepszych foodtrucków.

Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji festiwalowych, o których więcej już niebawem na stronie www i fan page SnowFest Festival.

Do sprzedaży trafia właśnie limitowana i promocyjna pula dwudniowych biletów Early Bird w cenie 120 zł. Pierwszych artystów ogłosimy w październiku, a do tego czasu zachęcamy do zakupu karnetów oraz rezerwowania noclegów w Szczyrku. Do usłyszenia, hej!

 

Bilety na to wydarzenie dostępne są na www.goingapp.pl oraz w salonach EMPiK

I pula – Early Bird – 120 zł (od 5.09 do 30.09 lub do wyczerpania puli)

II pula – Early Regular – 150 zł (od 1.10 do 31.10 lub do wyczerpania puli)

III pula – Late Regular – 180 zł (od 1.11 do 30.11 lub do wyczerpania puli)

IV pula – Last Christmas – 210 zł (od 1.12 do 31.12 lub do wyczerpania puli)

V pula – Last Call – 250 zł (od 1.01 do 28.02 lub do wyczerpania puli)

Tags: